Per Magne Tveiten

Konsernsjef

Telefon: 91 37 59 52 per.magne.tveiten@mentormedier.no

Åshild Mathisen

Publisher i Vårt Land

Telefon: 22 310 385

ashild.mathisen@vl.no

eirik

Eirik Hoff Lysholm

Publisher i Dagsavisen

Telefon: 22 99 81 40 eirik.lysholm@dagsavisen.no

Felicia Ferreira

Publisher i Dagen (SE)

Telefon: +46 76 538 24 02 felicia.ferreira@dagen.se

Kristin Steien Bratlie

Organisasjons- og utviklingsdirektør i Mentor Medier

Telefon: 95 23 64 31 kristin.steien.bratlie@mentormedier.no

Reidar Kristiansen

Digitaldirektør i Mentor Medier

Telefon: 93 29 37 80 reidar.kristiansen@mentormedier.no

Jennie Sjöström

Forlagssjef i Libris Förlag (SE)

Telefon: +46 73 705 72 31 Jennie.Sjostrom@libris.se

Kenneth P. Ericson

Økonomisjef i Mentor Medier

Telefon: 97 62 68 48 Kenneth.Ericson@mentormedier.no

Gisle Høvik

Administrerende direktør i Mediaconnect

Telefon: 92 81 50 31 gisle.hovik@mediaconnect.no